Fostul ministru al Sănătăţii vrea o nouă formulă de tarifare a gunoiului colectat. "Fiecare să plătească cât gunoi produce. Dar, din păcate, nici Guvernul şi nici Parlamentul nu sunt de acord". "Care să fie motivul?".

Detalii, pe www.bihorel.ro