Deputatul Odeon se luptă pentru binele pensionarilor: "Au fost câţiva pensionari care au primit din greşeală mai mulţi bani, iar acum trebuie să-i restituie, dar nu pot". "Şi ce propui?". "Am propus o amnistie fiscală". "Câtă grijă ai tu de pensionari!". "M-am gândit în primul rând la şeful meu, Depanatorul. Dacă-l pune şi pe el să dea înapoi banii obţinuţi nemeritat?!".

Citeşte cum a văzut Bihorel evenimentele săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!