Peste 5.000 de oameni la un meci caritabil de fotbal. A jucat şi Gică Hagi. "Frumos gest pentru ajutorarea unui copil bolnav. Aveţi multe acţiuni din acestea?", l-am întrebat. "Destule. Dar probabil că voi renunţa la ele. Am decis cu colegii din Generaţia de aur să revenim la Naţională. Cu 30 de kile în plus şi 20 de ani mai mult, tot jucăm mai bine decât gloabele lui Piţurcă".
Citeşte cum comentează Bihorel evenimentele săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!