A venit buldogul acasă, să-i încurajeze pe pedelişti. "Mai are partidul şanse să ajungă la putere?". "La cum funcţionează rotaţia cadrelor, dacă nu ajunge partidul, sigur ajung membrii prin metoda traseismului". "Vă e dor de meleagurile natale?". "Foarte tare. Mai ales că acum, din cauza stării drumului de Beiuş, nu mai pot ajunge acasă cu maşina, iar bani de elicopter n-am".
Citeşte cum comentează Bihorel evenimentele săptămânii trecute pe www.bihorel.ro!