Primăria din Beiuş, în prag de faliment. În prima fază urmează să fie închise persoanele cu funcţii de conducere. Abia apoi Primăria. Portarul, printre puţinii care nu are dosar penal, poate pentru că e angajat de două zile, a declarat: "Noi am închide şi Primăria, că e falită, dar nu avem nici bani de lacăt".

Citeşte cum comentează Bihorel şi celelalte evenimente ale săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!