Fostul prefect, supărat: "Am cerut interzicerea gazelor de şist în staţiuni, dar senatorii au respins amendamentul". "Există vreo explicaţie?". "Probabil că toţi merg în vacanţă în străinătate, nu le pasă de Felix sau de Călimăneşti". "Au şi motivat decizia de respingere?". "Au zis că ei sunt bolnavi: au hemoroizi şi-i doare-n dos de popor".
Jurnal de Bihorel
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
varza!
la ce ,se astepta,sa-i intnda covorul rosu?!din pacate guvernul va face ceea ce doreste!dar zic,sa-i invitam sa-si creasca copiii in acele zone unde se va face exploatarea,sa vedem vor fi de acord??!
Postat 10 Septembrie 2013, 10:33 de mira
0
0
Raporteaza