Vezi cum arată evenimentele săptămânii prin ochii lui Bihorel: Depanatorul, nervos pe primar: "Vrea să comaseze clasele de limbă maghiară!". "Din şovinism?". "El zice că din motive economice. Eu ştiu că avem probleme cu natalitatea. Dar care e problema că într-o clasă sunt numai 10 elevi, din care 5 sunt copiii aghiotantului meu Odeon?".

Continuarea, pe blogul lui Bihorel!