Şeful de la Termoficare, disperat: "Nu este zi să nu puşte câte o conductă. Dacă s-ar pricepe, oamenii mei ar putea cânta din fluier, atâtea găuri are magistrala". "Şi care ar fi rezolvarea?". "Cred că un preot, pentru că am impresia că ne-au ajuns blestemele fostului manager de la CET".

Citeşte cum comentează Bihorel evenimentele săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!