Fosta ministră de Justiţie vrea să se angajeze în urbe. "M-am gândit că, la expertiza mea, îmi voi găsi un post de barman la orice club din Pasaj". "Păi aţi terminat Dreptul, nu şcoala de ospătari". "Exact, dar Justiţia a decis că am fost turnătoare. Torn alcool în pahare fără să-mi tremure mâna".

Citeşte cum comentează Bihorel şi celelalte evenimente ale săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!