Fostul menajer de la Municipal bagă delaţiuni la greu. "Mă, ăştia au adus aparate second hand la mâna a treia!". "De unde ştii?". "Eram în comisia de recepţie. Ambalajele sunt folosite, la fel şi folia cu care s-au împachetat sculele". "Şi ce te deranjează?". "Păi dacă la stat se aduc aparate, cei de la privat din ce-şi mai câştigă existenţa?".

Citeşte cum a văzut Bihorel evenimentele săptămânii trecute, pe blogul www.bihorel.ro!