Disponibilizaţii Poliţiei Locale Oradea se repliază în comunele învecinate. Paul Kover, fostul director adjunct al Poliţiei Locale, disponibilizat la reducerile de personal din februarie, revine sub arme. După ce a încercat să se angajeze la Consiliul Judeţean, dar fără succes, săptămâna trecută omul UDMR a câştigat postul de şef serviciu la Poliţia Locală Oşorhei.
La Oşorhei, adunarea! Fostul adjunct al Poliţiei Locale Oradea conduce acum "trupele" din Oşorhei
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
dinamovistule
Viorele stiu ca esti un mare, mare fan dinamovist. Pe cand o colaborare cu falimentara Dinamo Bucuresti ?
Postat 21 Iulie 2014, 14:46 de pop vasile
0
0
Raporteaza