Începând de anul viitor, vinerea nu mai are voie să moară nimeni în Oradea. Conducerea Administraţiei Domeniului Public pregăteşte un regulament care prevede că în zilele de duminică nu se mai oficiază slujbe de înmormântare la Rulikowski.
Liber de la Cel de Sus: ADP Oradea vrea să interzică înmormântările de duminica
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Sau tot ce e duminica să fie în picioare !!!
Bucurie la popimea orădeană, că dumina nu aveau timp din cauza programului slujbelor şi a nunţilor care nu încap sâmbăta !!!
Postat 28 Noiembrie 2014, 17:17 de WinDos
0
0
Raporteaza