O doamnă care locuieşte pe strada Constantin Noica din cartierul Nufărul e tare nervoasă. Tocmai în Vinerea Mare, când chiar şi hoţii stau de obicei în genunchi şi se roagă pentru iertarea păcatelor, i s-a furat floarea dintr-un ghiveci pus în scara blocului. Bihorel a primit o fotografie cu afişul postat de femeie în aceeaşi scară a blocului. Şi s-a prins de cap.

Vezi afişul şi află de ce, pe www.bihorel.ro!