Frumoasa Mădălina Ghenea a venit în România pentru a participa la nunta fratelui ei. Spre dezamăgirea multor fani, românca a venit fără iubitul ei, Gerard Butler.

Mădălina a explicat, însă, jurnaliştilor absenţa lui Gerard. Frumoasa tânără a spus că n-a vrut ca la nunta fratelui ei toată lumea să stea cu ochii pe celebrul actor şi să-i ignore pe miri.

"Cu siguranţă ar fi devenit la un eveniment dedicat lui şi nu fratelui meu şi vrem sa ne bucurăm de acesta în sânul familiei (...) şi din alte motive profesionale", a spus Mădălina Ghenea.

Cununia a emoţionat-o pe Mădălina, care a plâns aproape în fiecare minut al ceremoniei. "Sper numai clipe frumoase, multă fericire şi sper să fie şi un nepoţel cât de curând. Sunt foarte emoţionată", a mai spus modelul.

Totodată, ea le-a declarat jurnaliştilor că nu se gândeşte încă la propria-i nuntă.