De Ziua Poliţiei Române, preşedintele Consiliului Judeţean Bihor, Cornel Popa, şi-a permis o mică vorbă de duh în timpul discursului de felicitare a poliţiştilor bihoreni. "Ştiţi ce zic românii când cineva le bate la uşă la 6 dimineaţa?"...
Măi Popică, nu îţi fie frică! Preşedintele Consiliului Judeţean vorbeşte de mascaţi în casa Poliţiei
2 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
destin
fatalmente, toate popicele cad
Postat 28 Martie 2015, 20:55 de u2brutus
0
0
Raporteaza
Românii nu zic aşa !!!
Zic aşa doar cei cu "musca pe căciulă", care sunt de competenţa celor care se scoală dis-de-dimineaţă când vor să afle în aceeaşi zi câte muşte mai zac pe sită !!!
Postat 28 Martie 2015, 17:02 de WinDos
0
0
Raporteaza