Managerul Spitalului CFR din Oradea, Marius Chipurici, e cu adevărat un om care face cât doi. Nu doar din cauza gabaritului sau pentru că ar fi foarte harnic şi ar rezolva tot câte două probleme deodată, şi nici pentru că a absolvit atât Medicina, cât şi Dreptul, ci pentru că are dublă personalitate.

Citeşte din ce motiv pe blogul www.bihorel.ro!