Mulţi, da' proşti. Cam asta-i părerea unui anonim despre cei 14 candidaţi la Preşedinţie, cărora le-a transmis, scrisă pe peretele unei clădiri din strada Independenţei, urarea "m...e!".
Omul a avut un mesaj şi pentru orădeni: "Vrei o Românie otrăvită? Gaze de şist? Votează căpuşele, trădătorii".
Vezi mesajul anonimului, de pe zidul din centru, pe www.bihorel.ro!