Firma Selina a început săpăturile de primăvară. Compania a relocat săptămâna trecută trei echipe de muncitori de la şantierul Palatului de Justiţie, aflat în reabilitare totală, pentru a recupera de urgenţă 280 de contoare montate astă-toamnă la casele din zona străzii Sucevei.
Munca în zadar: Selina îşi recuperează contoarele de apă puse aiurea prin oraş
3 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Pupincuristilor
Dar de insolventa Selinei de ce nu scrieti,pupincuristilor?
Postat 21 Martie 2014, 17:07 de Hai sictir
0
0
Raporteaza
adica?
Adica cum aiurea prin oraș?
Ce vrea sa spuna ca nu0i clar... ce ziaristi mai sunt si astia care scriu lucruri aiuritoare si aiuristice!
Postat 21 Martie 2014, 12:38 de mumu
0
0
Raporteaza
eu stiu...
...ca tot fraierii platesc si lucrarile acestea.... a se citi NOI !!!
Postat 21 Martie 2014, 11:43 de oradea
0
0
Raporteaza