E lucru ştiut: "Dorobanţii" de Oradea, adică localurile din strada Vasile Alecsandri, sunt punctele de atracţie pentru oricine este, sau măcar se vrea, şmecher. Aşa că, logic, printre cei pozaţi în cluburile de fiţe nu putea lipsi interlopul Romi Neguş.

Mai multe detalii pe www.bihorel.ro