Supărare cât casele lui de mari pe primarul Beiuşului, Adrian Domocoş. Procurorii DNA l-au anunţat vinerea trecută că i-au aplicat sechestru pe toate proprietăţile, atât pentru paguba care i se impută în dosarul tunului de 2,2 milioane de lei dat oraşului de către firma Top Construct, cât şi pentru a recupera şpăgile pe care edilul le-a încasat sub formă de sponsorizări prin intermediul propriei fundaţii, Asociaţia Fortuna Beiuş.
Citeşte de la cine a primit şpagă, pe www.bihorel.ro!
Citiţi şi "Şpăgi în serie: Primarul Beiuşului, Adrian Domocoş, trimis în judecată şi în "dosarul Unicarm""