Iarna a dat peste cap panourile electronice de afişaj pe care OTL le-a montat în staţiile de tramvai din oraş. De ceva vreme, câteva dintre acestea indică temperaturi care i-ar face până şi pe eschimoşi să zgribulească. Mai exact, -99 de grade Celsius ori chiar -100!
OTL a îngheţat: Panourile electronice indică temperaturi mai mici ca la Polul Nord
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
vai,vai..
Nu va agitati..firma de electronice este a lui CSUSI..face si el un ban pe spatele oradenilor!!!!!!!!Ca de obicei...De ce credeti ca sunt electronice peste tot? in toate autobuzele,tramvaiele??????????????Dioda ,de pe ...colt cu Primariei cun face vinzari????????????
Postat 17 Februarie 2014, 07:42 de gheorghe
0
0
Raporteaza