Dacă despre blonde se spune că nu ştiu să parcheze, pentru şoferul sau şoferiţa care şi-a lăsat, joia trecută, în jurul prânzului, Renault-ul în mijlocul străzii, lângă Teatrul Regina Maria, ar trebui inventată o nouă culoare de păr.
Parcare ca pe legheleu: Şi-a lăsat maşina pe trecerea de pietoni, în buricul târgului
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
parcare
Evident a facut asta pentru ca nu-i pasa. Avem 'organe' care raspund de circulatie in municipiu ?
Taiati-le o zi din salariu.
Postat 05 Septembrie 2013, 15:49 de vlad
0
0
Raporteaza