Lucru şocant pentru orice administraţie, Primăria Oradea nu vrea bani! Săptămâna trecută, un şofer care a vrut să-şi plătească abonamentul pentru parcarea la domiciliu pe următoarele 6 luni a avut surpriza să fie tratat cu refuz.
Angajaţii Serviciului Parcări au invocat un regulament din 2006 care prevede că abonamentul de parcare semestrială se poate reînnoi cel mai târziu la data de 15 septembrie a fiecărui an.