Cei care ajung pe la Urviş, comuna Şoimi, au parte de adrenalină gratis. Nu de alta dar, lăsat în paragină de primari de-a lungul anilor, vechiul pod peste Criş ce face legătura satului cu "civilizaţia" e atât de şubred încât atunci când treci pe el ai impresia că te dai cu o tiroliană ale cărei chingi stau să cedeze.
Podul cu senzaţii tari: În ce hal arată podul care face legătura între satul Urviş şi "civilizaţie"
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
he, he, he
Sa-l vedeti pe cel ,,nou" de pe Densuseanu ! Mai are nitel si cade din picoare, pardon, din piloni, desi n-a fost nici macar terminat.
Postat 15 Septembrie 2013, 07:04 de DlGoe
0
0
Raporteaza