Sătul de minciunile lui, Ioan Lucian, preşedintele Federaţiei Patronilor Bihor nu vrea să le mai audă şi pe cele ale politicienilor. Supărat că la masa rotundă, organizată săptămâna trecută de FPB pe tema referendumului din 10 mai privind unificarea localităţilor Oradea şi Sînmartin, au participat doar 2 din cei 17 parlamentari bihoreni, Lucian a promis sancţionarea "vinovaţilor".
Citeşte cum vrea Puiu Lucian să le-o plătească, pe www.bihorel.ro!