Premieră absolută la Poliţia Bihor, unde un purtător de caschetă mai odihnit la minte s-a gândit să îmbine plăcutul, utilul şi serviciul. Cum în fiecare vineri poliţiştii au două ore destinate pregătirii sportive, omul a făcut raport şefilor, cerând să fie învoit ca să-şi facă ora de fitness nu în cadru organizat, ci într-o piscină din Băile Felix, pentru că are probleme cu... coloana.
Poliţist cu pretenţii: Vrea să se antreneze făcând fitness la... piscină
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.