Premiul "Politrucii lucrului rău făcut" se acordă reprezentanţilor PNL Bihor pentru lamentabila lor capacitate organizatorică. O dovadă a acesteia este faptul că la trei luni după alegerile prezidenţiale, mii de afişe electorale tipărite pentru Klaus Iohannis, cu sloganul "România lucrului bine făcut", continuă să zacă într-un colţ al sălii de şedinţe din sediul partidului.
Politrucii lucrului rău făcut: reprezentanţii PNL Bihor şi-au bătut joc de afişele lui Iohannis
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Amatorismul liberal !!!
Când au comandata afişele, pe banii de acasă de la Blaga&&Co, Bolojan le-a spus că în oraş sunt identificate X vitrine, Y garduri eligibile şi Z stâlpi !!! Potrivirea, ca la orice liberal serios, era doar e hârtie !!!
Postat 13 Februarie 2015, 10:51 de WinDos
0
0
Raporteaza