Vă mai amintiţi cum în 2008 preotul ortodox Ştefan Blaga, cel care şi-a înfipt biserica în Parcul Ţăranilor sfidându-i pe localnici, a tăiat coronamentele arborilor din apropierea lăcaşului de cult, deşi acestea nu erau uscate, ci doar îngreunau "vizibilitatea" bisericii? Ei, bine, joia trecută Popa-Drujbă a lovit din nou!
Vezi fotografii cu copacii pe care i-a ciuntit acum, pe www.bihorel.ro!