La Facultatea de Protecţia Mediului din Oradea se face curăţenie. Săptămâna trecută, două cadre didactice au fost depistate că au adunat absenţe cu carul, iar împotriva lor au început anchete disciplinare care, cel mai probabil, se vor finaliza prin retragerea titlului de sorbonei celor incriminaţi. Interesant e că unul dintre cei doi profesori este Gheorghe Sebastian Sârb, fost primar al comunei Olcea între anii 1996-2004.
Profesor de formă: Fostul primar din Olcea, Gheorghe Sârb, este chiulangiu fruntaş la Protecţia Mediului
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
curatenie...
VA DATI SEAMA,SARACII STUDENTI,CAND VINE SESIUNEA,CAT TREBUIE SA DECARTEZE CA SA IA EXAMENUL LA ACEST PROFESOR????
Postat 04 Decembrie 2014, 11:32 de marcel-sandu
0
0
Raporteaza