E lucru ştiut că în preajma sărbătorilor de iarnă comercianţii ar face orice numai să-şi atragă cumpărători. La fel au procedat şi cei de la ambele magazine Penny din Oradea. Înainte de Crăciun, la fiecare 60 de lei cheltuiţi, fiecare client a primit cadou un tichet de cumpărături în valoare de 8 lei. Unul dintre ei i-a povestit lui Bihorel că, având mai multe asemenea vouchere, s-a dus după Anul Nou să facă nişte cumpărături mai mărunte tot la Penny.

Când a ajuns la casierie, însă, a avut parte de o surpriză. Citeşte despre ce e vorba, pe www.bihorel.ro!