Vrând parcă să combată un raport al Sanepidului pe primul semestru al acestui an, care arăta că o mulţime de angajaţi din alimentaţia publică nu prea sunt prieteni cu apa şi săpunul, trei puradei au făcut zilele trecute, chiar în centrul Oradiei, o demonstraţie de tot show-ul.
Puradei la spălătorie: Show în pielea goală în centrul oraşului
5 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
bai, GOZBOR IMPUTZIT
Crezi ca daca voi jegosii de iredentisti si revizionisti gozbori, sunteti niste nespalati, niste putori, bude ambulante, toata lumea e la fel ? Ai inteles, escrocule ? hehehehe
Postat 21 Iulie 2014, 02:49 de GOZBOREEEEE....
0
0
Raporteaza
erata
1.Numarul de inmatriculare avea terminatia XF
2. sa-i mute autoturismul
Postat 20 Iulie 2014, 13:47 de TDS
0
0
Raporteaza
adrian cris
ala din mijloc ii Adrian Cris,
Postat 20 Iulie 2014, 13:40 de dan
0
0
Raporteaza
alt show
Si eu am vazut un show in centru sambata 19 iulie 2014, ora 17,30. Actiunea s-a petrecut in Piata Unirii. La ora mentionata apare masina cu numarul: __9 __FX. Dina ea coboara tantos un personaj imbracat in pantaloni negri cu camasa alba; personajul vorbea la telefon! Autoturismul ramane stationat cu motorul pornit si farurile dreapta aprinse! Autoturismul bloca 3 alte autoturisme parcate regulamentar in Parcarea Bancii Transilvania. Personajul se indreapta spre Primarie si intra!(avea treaba acolo, un fel de "oficieri"). O fi trimis ulterior pe cineva sa-mi mute autoturismul sau nu, habar n-am(eram destul de grabit). Din pacate n-am putut imortaliza foto scena; in eventualitatea ca personajul are demnitate va recunoaste ceea ce am descris eu. Dar din cate am inceput sa observ de o bucata de vreme nu are asa ceva, deci...
Postat 20 Iulie 2014, 13:26 de TDS
0
0
Raporteaza
felicitari
felicitari.bine ca s au spalat.NU CONTEAZA UNDE.JUMATE DINTRE NOI ROMINII AVEM APA ACASA SI NU SE SPALA DE PUTUROSI
Postat 20 Iulie 2014, 13:06 de adrian
0
0
Raporteaza