Noul viceprimar de Oradea, Huszar Istvan, s-a prezentat săptămâna trecută la serviciu, încă înainte de a primi decizia de numire în funcţie, pentru a discuta cu primarul Ilie Bolojan despre atribuţiile pe care le va prelua, proiectele aflate în derulare şi viitoarele condiţii de muncă.

Drept consecinţă, fostul birou al viceprimarului Ovidiu Mureşan, renovat în urmă cu doi ani, a fost dat la refăcut.

Citeşte ce schimbări "udemeriste" a comandat Huszar, pe www.bihorel.ro!