Şeful clubului fanion – sau, mă rog, ce a mai rămas din el – era supărat: "Băieţii au decis să nu mai facă deplasarea, dacă nu le dau măcar un salar". "Şi ce-i de făcut?". "Grea întrebare. Dacă le dau bani, ei pierd meciul. Dacă nu le dau, îl câştigă".
Citeşte cum comentează Bihorel şi celelalte evenimente ale săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!