Bolovan, despre noua sală de sport: "Trebuie să schimbăm amplasamentul pentru că din cauza aeroportului avem probleme cu regimul de înălţime". "Nu aţi încercat să săpaţi o groapă în care să puneţi sala?". "Era o soluţie, dar tot nu puteam juca baschet. Că şi baschetbaliştii depăşesc regimul de înălţime cerut de Autoritatea Aeronautică".
Retrospectiva săptămânii: Sala polivalentă va fi relocată din cauza regimului de înălţime… al baschetbaliştilor
Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.