Bolovan, despre noua sală de sport: "Trebuie să schimbăm amplasamentul pentru că din cauza aeroportului avem probleme cu regimul de înălţime". "Nu aţi încercat să săpaţi o groapă în care să puneţi sala?". "Era o soluţie, dar tot nu puteam juca baschet. Că şi baschetbaliştii depăşesc regimul de înălţime cerut de Autoritatea Aeronautică".

Citeşte cum comentează Bihorel şi celelalte evenimente ale săptămânii trecute, pe blogul www.bihorel.ro!