Şefa Verzilor, îndrăgostită de verzişori, a primit un an jumate cu executare, pentru nişte şpăgi destul de consistente. "Ce te faci dacă te bagă ăştia la bulău?". "Mai am o cale de atac ca să scap. Mă gândeam la un atac de panică".
Citeşte cum comentează Bihorel şi celelalte evenimente ale săptămânii trecute, pe www.bihorel.ro!