În urmă cu două săptămâni, în clădirea din strada 1 Decembrie în care se află sediul PSD Bihor au descins zugravii. Partidul i-a anunţat pe locatarii din imobil că renovează pe cheltuiala sa casa scării, iar oamenii n-au avut nimic împotrivă până când au văzut noua culoare: un roz aproape ca de bordel.

Vezi cum a arătat sediul PSD Bihor, pe www.bihorel.ro!