Adevărată bijuterie a oraşului, clădirea Teatrului Regina Maria a fost devalizată! Mai precis, unul din îngerii de pe clădire a rămas fără trompeta la care, altădată, cânta!

Citeşte continuarea pe blogul lui Bihorel, www.bihorel.ro!