S.C. WERZALIT LEMN TECH SCS

Societate care isi desfasoara activitatea in domeniul prelucrarii lemnului

ANGAJEAZA:

Achizitor Busteni

Responsabilitati:

- Realizeaza achizitia de busteni furnir fag din judetele Caras Severin, Timis, Alba, Bihor si Arad;

- Prospecteaza si identifica potentiali furnizori de materie prima lemnoasa;

- Raspunde pentru calitatea si cantitatea produselor achizitionate;

- Gestioneaza expedierea si urmarirea comenzilor de aprovizionare;

- Intocmeste rapoarte de achizitii;

- Participa la reevaluarea anuala a furnizorilor de materii prime lemnoase.

Cerinte:

- Studii superioare;

- Experienta de minim 5 ani in activitate de achizitii busteni;

- Experienta in companii in domeniul prelucarii lemnului ;

- Cunoasterea sistemului SUMAL reprezinta avantaj;

- Limba engleza la nivel conversational;

- Operare Microsoft Office (Word; Excel, Outlook);

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere;

- Abilitati de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor;

- Permis de conducere categoria B;

- Disponibilitate de a calatori pana la 90% din timp.

Pentru acest post nu este necesara prezenta full time la sediul firmei.

Suntem o companie in plina dezvoltare, si cautam un coleg pasionat, ambițios, pragmatic si care să devina un membru de baza in echipa noastra.

Candidatii vor trimite un Curriculum Vitae, pana in data de 9 Octombrie 2020, prin e-mail la adresa: a_vasii.lg@werzalit.ro, persoana de contact Adina Vasii.

(advertorial)