Frământări în Poliţia Bihor după ce şefii unor importante structuri din Inspectoratul Judeţean au decis să treacă în rezervă. 

După şeful Serviciului de Investigaţii Criminale, Iosif Mante, care s-a pensionat tocmai de Ziua Poliţiei, a urmat Dumitru Buboi, şeful Poliţiei Marghita, iar acum, de Ziua Copilului, lista proaspeţilor pensionari, s-a îngroşat zdravăn: Dorin Sava, şeful Serviciului Rutier Bihor, Valentin Pănescu, şef la Biroul Rutier Oradea.

Află cine mai trece în rezervă şi de ce, pe www.bihorel.ro!