Există şi în Oradea salarii decente, dar nu pentru orădeni! Bihorel a aflat că brăileanul Stănel Necula (foto), administratorul special al Electrocentrale, şi-ar putea cumpăra o maşină din salariul pe doar două luni.
Şef de şef! Administratorul Electrocentrale, Stănel Necula, ia salarii de peste 3.000 de euro lunar
3 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
mircea minte
hai braila
Postat 09 Septembrie 2015, 09:09 de pop2
0
0
Raporteaza
Felicitari..
Prietenul dasteptului de Birtin!A falimentat CET Braila,acum e platit regeste la Oradia!Solidaritate de partid nem??????
Postat 08 Septembrie 2015, 08:12 de grigore
0
0
Raporteaza
mircea minte
la mai mare
Postat 07 Septembrie 2015, 10:33 de pop2
0
0
Raporteaza