Zilele trecute, un grup de senatori a cerut decontarea mai multor călătorii cu avionul. Nu este vorba nicidecum despre deplasări de serviciu, ci de călătorii făcute în timpul vacanţei parlamentare, adică în afara programului de lucru, chestiune care nu a fost pe placul Biroului Permanent al Senatului, care a şi refuzat să plătească distracţia.
Senator în aer: Florian Bodog a vrut ca Senatul să-i deconteze zborurile din timpul vacanţei
10 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
impostor
}n timp ce noi muncim, IMPOSTORUL se plimba cu una dintre amante prin Japonia.
Noi muncim el se distreaza si incaseaza (pentru Decan, profesor, senator, proiecte).
Mai mergeti la vot!
Postat 22 Noiembrie 2013, 11:00 de doctor
0
0
Raporteaza
BODOG=DINU PATURICA
tipul parvenitului din LITERATURA ROMANA =DINU PATURICA ,
Postat 22 Noiembrie 2013, 06:37 de UNU
0
0
Raporteaza
SPAGARUL SI BRANCARDIERUL BODOG
GUNOIU SPAGAR BEIUS 2006 in calitate de presedinte la bac a pretins si a luat 4000RON SUMA PREA MICA CONSIDERATA DE GUNOIU ASTA SPAGAR SI A TRECUT LA REPRESALII ,DAR BANII IA LUAT SI ASA PUTINI CUM AFIRMASE IN MOMENTUL INCASARII SPAGII.
Postat 21 Noiembrie 2013, 18:50 de UN PARINTE DE ELEV
0
0
Raporteaza
ce prostovani sunteti mai....
Da' e mare belea daca dl. Bolojan a comandat asa " o stire demna de Bihoreanul " . S-a suparat rau pe dl. Bodog si l-a si atacat. E nasol . Inseamna ca primarul nu prea mai poate tine ura sub control si da drumul la articole de 2 lei si pe deasupra isi pune consilierii sa scrie si comment-uri.....
Postat 21 Noiembrie 2013, 16:23 de ce prosti sunteti...
0
0
Raporteaza
Un impostor escroc
Numai intr-o tara ca Romania putea un asemenea impostor, analfabet si dubios sa devina "prof dr ing" din simplu brancardier. Sindromul elena ceausescu se perpetueaza. L-am vazut la tv cum bolborosea in incercarea de a se apara da n-am inteles nimic. Tipu e sinistru de prost da si tupeist.
Postat 21 Noiembrie 2013, 12:18 de Dottore
0
0
Raporteaza
Sa i se deconteze de acum inainte numai biletul de dus!
...
Postat 21 Noiembrie 2013, 11:26 de Book
0
0
Raporteaza
de cand la Bucuresti merge lumea in vacanta?
de cand merge lumea la Bucuresti in vacanta? poate considera dambovita un fel de Dunare si confunda Bucurestiul cu Viena. Asta e tare. Vacanta la Bucuresti.
Postat 21 Noiembrie 2013, 11:10 de cetatea
0
0
Raporteaza
Zatttttt putorilor
Fripturistii dreacu...Da si romanii sant prosti de put...da mai mearga popa la orice vot de orice natura,,,,voteze-i numa muma lor ....
Postat 21 Noiembrie 2013, 10:53 de costache prostu
0
0
Raporteaza
REPLICA
Stirea aceasta este veche si nu a fost mediatizata la timp atunci cand trebuia,era o lista de senmatori si deputati care la televiziunile politiceR tv,Antena3, B1 tv,etc a fost trecuta la repezeala si buna vedere trebuia ca sa ai , ca sa vezi ca pe lista acea era si domn senator PeSZeDe Florian Bodogh(Brancarderu) ,la timpimpul acela trecut i-am zis uneui prietene de pe Facebook ca si BrancarderuFlorian Bodogsenator PeSZeDe era pe lista aceea ,da de ce era pe lista aceea si brancarderul ?(Banc)Mergea la Bucale la amanta cu avionul , ca sa-i explice legea aceea cu inseminare artificiala pe care a pro mulgat-o in Senatul Romaniei, si sa aibe un mostenitor (bastard ) pe langa alti mostenitori (bastarzi ) pe care-i are in SJudetean Oradea!:))=)) Hai SICTIR da-te dreacu domn senator PeSZeDe Florian Bodog (Brancardieru)!:))=)).Acesta este opinia lui Romanul Simplu.
Postat 21 Noiembrie 2013, 10:13 de Romanul Simplu
0
0
Raporteaza
????????
Alt papagal de Bihor..care nu se mai satura!Hai sictir dle parlamentar!
Postat 21 Noiembrie 2013, 09:11 de gheorghe
0
0
Raporteaza