Parcagiii orădeni au dat din nou lovitura. Aflată în vizită la edilul Ilie Bolojan pentru a negocia un posibil parteneriat PNL-UDMR la nivel local, senatorul Rozalia Biro, fost viceprimar, a avut surpriza să descopere, la plecare, că a rămas pieton. Sau bipedă, cum ar zice domnia sa.

În timp ce Biro discuta cu Bolojan în biroul acestuia, un echipaj al Poliţiei Locale i-a ridicat jeep-ul din faţa Primăriei.

Citeşte mai mult, pe www.bihorel.ro!