Angajaţii municipalităţii au făcut încă un pas înainte pentru a pune în operă planul primarului Ilie Bolojan a de a oferi orădenilor cele mai bune servicii publice din ţară.
Începând din această săptămână vizitatorii nevoiţi să apeleze la toaletele din clădire vor beneficia de condiţii net superioare. Asta după ce angajaţii administrativi au montat câte un radio în fiecare dintre cele 11 WC-uri.