Eduard Florea, ex-directorul economic al Primăriei, a fost felicitat săptămâna trecută de colegi şi de aleşii locali pentru promovarea concursului de city manager. Fie se bucurau sincer pentru el, fie că scapă de el, consilierii locali au ţinut să îi strângă mâna funcţionarului şi să îi ureze "baftă" în noul post la şedinţa extraordinară de joi.
Sfatul lui Csongor: UDMR-istul i-a spus noului city manager, Eduard Florea, să aibă grijă ce semnează...
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
De semnătură la DNA nu scapă nici dacă ar demisiona mâine !?!
Poate înaintea lui Bolojan, după acesta sau deodată !?!
Postat 18 Mai 2014, 10:24 de Carp III
0
0
Raporteaza