În vreme ce umblă cu arcanul după orădenii care nu-şi achită datoriile, Primăria este vânată, la rândul ei, de portărei. Executorul judecătoresc Gheorghe Beiuşan a somat încă o dată săptămâna trecută municipalitatea să plătească peste 12.000 lei câştigaţi în instanţă de cei 14 foşti angajaţi ai Cantinei Primăriei.
Şi păpică, şi bani: Primăria trebuie să-i despăgubească pe foştii angajaţi ai cantinei
1 Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.
Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
Să plătească idiotul de Bolojan, de ce orădenii !?!
...
Postat 21 Iunie 2013, 14:40 de Carp III
0
0
Raporteaza