Dacă majoritatea bihorenilor ar fi îngroziţi să afle că riscă să intre în şomaj, pe unii vestea chiar îi bucură. Nu de alta, dar pentru şmecheri şomajul e mană cerească. Bihorel a aflat că majoritatea celor disponibilizaţi de pe funcţii de conducere ori pur şi simplu bănoase, deci cărora li se asigură şi o indemnizaţie de şomaj semnificativă, stau o săptămână-două ca şomeri, după care se îmbolnăvesc subit, de te miri ce.

Citeşte din ce motive, pe www.bihorel.ro!