Auzi ştire! Un comisar de la Comisariatul de Protecţie a Consumatorilor, doamna Cristina Afloare, a fost prinsă luând mită 1.000 de lei. O ştire cu adevărată şocantă ar fi fost dacă un comisar ar fi fost prins că-şi face datoria fără să ia şpagă.
Citeşte continuarea concluziilor trase de Bihorel pe blogul www.bihorel.ro!