Astfel, locuitorii de pe străzile Sucevei, Avram Iancu, Mihail Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Traian Moşoiu şi, respectiv, cei situaţi în zona intersecţiei Vasile Alecsandri cu Parcul 1 Decembrie, vor rămâne fără apă caldă la robinete, deoarece trebuie rezolvată o avarie la racordul termic primar de pe strada Mihai Viteazul.
Furnizarea apei calde va fi reluată în cursul zilei, după terminarea lucrărilor.
Alexandru Laslău