Transformată în loc de practică pentru studenţii Facultăţii de Protecţia Mediului, staţiunea de cercetări pomicole de pe Dealul Viilor a fost săptămâna trecută scena unui omor.

Cum pomi nu prea mai au de tuns prin staţiune, studenţii şi profesorii de la specializarea „Controlul şi expertiza produselor alimentare" s-au adunat acolo ca să taie... un porc!

Citeşte continuarea pe www.bihorel.ro!