Milionarul salontan Dorel Ungur, mare patron de firme de construcţii, şi-a tras mai nou şi o pensiune în vârf de munte. Mai exact la Arieşeni, lângă pârtia de schi. 

N-ar fi fost nicio problemă dacă muncitorii afaceristului n-ar fi aruncat toate mizeriile de pe şantier – cam 15 camioane – pe un dâmb din apropiere, lâsându-le apoi în plata Domnului, ca şi cum n-ar fi fost ale lor, dovadă fiind fotografiile surprinse de un orădean aflat în vacanţă prin zonă.

Citeşte mai departe şi vezi FOTO, pe www.bihorel.ro!